me

קצת עלי

שמי טוביה והתחביב האהוב עלי מגיל קטן הוא המחשבים . במשך הזמן התאהבתי בתכנות, בבניית אתרים בפרט. ב-2011  החלטתי להפוך את זה למקצוע. בתחילת 2012 התחלתי לעסוק בנושא הנגשת אתרים. נושא שהוא חשוב ונוגע לי אישית. במשך הזמן צברתי ידע תאורתי ומעשי ונכנסתי עמוק יותר ויותר לתחום.

כחלק בלתי נפרד מעבודתי בתחום מאתגר זה, אני מתנדב בעמותת נגישות ישראל על מנת לקדם את תחום נגישות באינטרנט ולעזור ככל שניתן. 21/10/2014 בשיתוף פעולה עם עמותת נגישות ישראל פתחנו את הקורס הראשון בישראל להנגשת אתרי אינטרנט עבור מתכנתים ובוני אתרים כאשר אני מנהל את הצד הטכני.

מטרת הקורס הינה ללמד ולהכשיר מספר רב ככל שניתן של מתכנתים, בוני אתרים, ראשי צוותים ואנשי ניהול תוכן על מנת שיכולו לעבוד ולעמוד בדרישות החוק ולבצע עבודה ברמה הגבוהה ביותר.
תוכלו לקרוא כיצד עבר המחזור הראשון של הקורס בסיכום הקורס שלי.

עכשיו עסקים

בין שירותי תמצאו:

  • בניית אתרים.
  • הנגשת אתרים.
  • הרצאות בנושא הנגשת אתרים.
  • קורסים וימי עיון בנושא הנגשת אתרים.
  • שירותי ייעוץ וליווי פרויקטים בנושא הנגשת אתרים.

תכנון ובניית אתר היא תהליך ארוך הכולל הרבה שלבים ופרטים, אך אל תחששו ממנו. כשתעצבו ותבנו את האתר לכם ביחד איתי, אדאג בשבילכם לכל הדרוש, החל ממעצב גרפי דרך דומיין, אחסון ועד שאתר יעלה לאוויר. אטפל עבורכם בכל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד. איתי תבנו אתר מושלם במקצועיות, אחריות ורצינות. אוודא לכל אורך התהליך שאנו שומרים על היעדים שהצבנו בפנינו, שקהל היעד נכון ושהאתר שומר על אפקטיביות. כל מה שתצטרכו במקום אחד.

בכל האתרים שאני בונה מובנים היתרונות הבאים ללא עלות:

ג'ומלה כבסיס חזק ויציב - מערכת ניהול התוכן של ג'ומלה מעניקה לך את החופש לניהול כל הגדרות האתר! רוצה להוסיף תמונה? אין בעיה. צריך לעדכן מילות חיפוש לגוגל? ממש קל. רוצה לחדש את עיצוב האתר מבלי לפגוע בתוכן? בכמה קליקים תוכל להתמיע כל תבנית עיצוב שהיא.
השליטה בידיים שלך.

גוגל אנליסטיק אצלך באתר - כדי שתוכל לקדם את האתר בתבונה, אתה צריך לדעת את הנתונים החשובים. כגון מספר הגולשים שנכנסו לאתר, כמה אחוז חזרו, כמה חדשים ומאיפה באו. כאשר תכנס לפאנל הניהול שלך באתר, תוכל לראות את הנתונים אלו ולהגיב בזמן אמת.

הנגשת אתרים - אני מנגיש לרמה A כחלק בלתי נפרד מעבודתי וללא עלות נוספת. (למעט: וידאו, שמע, קבצי מלל. אתרים מורכבים יבחנו בהתאם למורכבותם. הכל יסוכם ויהיה גלוי מראש.)

מערכת גיבוי עצמאית - גיבוי האתר בידיים שלך. מבלי להיות תלוי בחברת האחסון שלך. את הגיבוי תוכל להוריד אליך למחשב הביתי ולאחסן במקום בטוח.

שיתופים ישירים לפייסבוק וטוויטר - עדכנת תוכן באתר? מצויין! עכשיו בקליק אחד צור אליהם שיתופים ברשתות החברתיות.

ניהול האתר מכל מכשיר, מכל מקום - בזכות גמישות של ג'ומלה והתאימות אל גודלי המסכים השונים, תוכל לנהל את האתר מהמכשיר הסלולרי, מהטאבלט, מהמחשב הנייד או מהמשרד. מתי שאתה רוצה, מאיפה שאתה רוצה.

אפשרות להגברת אבטחה בכניסה לאתר - (בקרוב) מפחד שיפרצו אל האתר שלך? בנוסף לשם משתמש וסיסמה, ישלח אל המכשיר הנייד שלך סיסמה זמנית נוספת אשר אתה צריך להקליד אותה תוך שתי דקות. לא הספקת? לא נורא. הסיסמה מתחלפת מעצמה כל שתי דקות. (אופציה זו לפי בקשת הלקוח, ללא תוספת תשלום.)

הסטורית שינויים- כל שינויים שאתה מבצע במאמר, נשמרים כגרסה חדשה של אותו מאמר. כך שתמיד תוכל לדעת מה עשית ואם תרצה לשחזר אחורה תוכל לעשות זאת בלחיצת כפתור.

התאמה אישית של פאנל הניהול שלך - שיהיה לך יותר נוח, יותר קל ויחסוך לך זמן גישה לדברים שאתה מבצע באופן תדיר.

הרשאות שונות - אפשרות למתן הרשאות שונות לבעלי תפקידים שונים. כך תוכל להיות רגוע כאשר מספר אנשים עובדים לך על האתר.

צרו קשר כבר עכשיו בטלפון: 052-3006338  או דרך האתר.

 

*ההטבות ניתנות לאתרים מבוססי ג'ומלה ג'רסה 3 ומעלה בלבד.