בנייה ופיתוח אתרי אינטרנטתמונה המציגה סרטוט של בניית בית

   

  כיום עסק ללא אתר הוא עסק שקשה למצוא אותו. רוב האנשים, במידה ולא קבלו המלצות מחברים או משפחה, יחפשו את בעל המקצוע ברשת. כך שלא משנה אם אתה עסק גדול או קטן. כולם רוצים לקרוא עליך, לראות עבודות, להבין מי אתה ולמה לבחור בך. להכיר את האנשים שעובדים אצלך ולדעת מה אתה מציע. בימינו אתר אינטרנט הוא השלמה וחלק בלתי נפרד מכרטיס הביקור שלך.

  יש לי דף פייסבוק / טוויטר - דפים ונוכחות ברשתות החברתיות מצויינים לשמירת קשר ועדכון שותף של הלקוחות שלך. כאשר גולש רוצה מידע אמיתי - מאמרים, כתבות ופרטים נוספים, הוא מחפש את המידע ברחבי הרשת. באתרים השונים ובעיקר במנועי החיפוש.

  טיפ חשוב: השתמש ברשתות החברתיות להפיץ את האתר והתוכן שבו. הם כלי מצויין לזה. באתר שלך תשתמש כדי לתת ערך מוסף לגולשים שלך. כגון: טיפים, מאמרים, מידע חשוב, כו'.

  הבנתי טוביה, איזה שירותים אתה מעניק?

  שאלה חשובה - על מנת למנוע ממך ריצות מיותרות, תמצא אצלי את כל מה שצריך. החל משירותי איפיון ועיצוב, ביצוע רכישות דומיין וחבילות אחסון. אני בונה אתרי תדמית, אתרי מסחר ואתרים רספונסיבים. בנוסף אני משדרג אתרים ישנים ומבצע שירותי תחזוקה ותמיכה.

  אתה, כלקוח, צריך לבנות אתר בגישה אחרת. לא רק לבנות אתר שיראה יפה, אלא לבנות אתר עם כלים שיאפשרו לך גם לנהל ולקדם אותו ברמה הגבוהה ביותר. כל זה מבלי להכנס להוצאות על כל פיצ'ר. למשל, להתמיע את גוגל אנליסטיק - כך תוכל לראות את כל הסטיסטיקות בתוך האתר ובכך לנהל את האתר בתבונה. או אפשרות לנהל את האתר מכל מקום, בכל מכשיר. דוגמא נוספת היא היכולת לשנות את כל ההגדרות של האתר. תוכל למצוא כאן את כל  פיצ'רים חשובים שאני מטמיע כבסיס לכל אתר אינטרנט שאני בונה, ללא עלות נוספת.
  אל תהסס להתקשר ל 050-3006338 או לשלוח מייל.

  מהיכן להתחיל לבנות אתר לעסק?